.

.

Термохромичен пигмент во прав се менува од розова во бела боја на 33 ° C

Термохромичен пигмент во прав се менува од розова во бела боја на 33 ° C

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Receiveе добиете 20 грама во торба Висок квалитет на не токсичен производ. Широко користена во чаши, ткаенина, пластика, козметика, итн. Receiveе добиете 20 грама во торба. Висок квалитет на не токсичен производ. Широко користена во чаши, ткаенина, пластика, козметика, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката