.

.

Елизабета занаетчиски дизајни 2мм двострана леплива ролна, 1/8 до 27 г.

Елизабета занаетчиски дизајни 2мм двострана леплива ролна, 1/8 до 27 г.

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Совршено за сјајно кршење на фолија и втиснување Содржи силно држење за занаетчиство за хартија за книги со картички и украс за домови. Направено во Кина. Димензии на пакетот : 6,0 инчи (H) x 0,15 инчи (L) x 5,2 инчи (W). Совршено за сјајно кршење на фолија и втиснување. Содржи силно држење за занаетчиство за хартија за книги со картички и украс за домови. Направено во Кина. Димензии на пакетот : 6,0 инчи (H) x 0,15 инчи (L) x 5,2 инчи (W). Елизабета занаетчиски дизајни-чисти двострани лепила. Совршено за сјајно кршење на фолија и втиснување! Содржи силно држење за занаетчиство за хартија за книги со картички и украс за домови. Овој пакет содржи 27 јарди од 1/8 инчи широко двострано јасно лепило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката