.

.

НОКМОПО Маици Со Долги Ракави Женски Секојдневен Моден Принт Со Долг Ракав Пуловер Со О-Врат Врвни Лабави Блузи Маици

НОКМОПО Маици Со Долги Ракави Женски Секојдневен Моден Принт Со Долг Ракав Пуловер Со О-Врат Врвни Лабави Блузи Маици

Оценка на стоката:

DEN 1155.20
Достапност
Производот е достапен

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Модни кошули со копчиња за жени. Лабаво монтирање; Стилски висок низок раб; Обична цврста боја; лесен памучен ленен материјал; Ракавите може да се навиваат до 3/4 ракави.Основна симпатична блуза, Покажете ја вашата доверба и Шармантен изглед.Мода и трендовски, додадете убавина во вашата гардеробаблузи за жени мода 2022, Женски Блузи и Блузи, Блузи Со Ракави Со Капачиња, Деловни облечени работни врвови. Дизајн : Елегантни маици, едноставни Врвови во еднобојна боја , изработка на текстура, класичен стил, кошули со блузи надолу со шишиња прават да изгледате поубаво, стилски, елегантно и елегантно.Уникатен Дизајн На В-вратот и надуени ракави.Класичниот дизајн На В-вратот и надуените ракави може добро да ги измени вратот и рацете, да направи да изгледате витко и шармантно.Исечете за да одговара на лабава и лежерна во памучна ткаенина што дише. Повод : Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја пригода. Добро за погодно за секојдневно носење, секојдневно, канцеларија, плажа, дом, улична работа, секојдневно, патување, трчање, училиште,запознавање,забави, совршени врвови на ками во пролет, лето и fall.Одлично оди со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Погоден за носење во пролет, лето и fall. Материјал : женската кошула со копчиња е изработена од класичен шифон, тенка, проегирна, лесна, дише, мека и удобна за носење.Микро-растеглива шифонска ткаенина, лесна и мека, многу кул за носење во есенската сезона. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Внимание : Машинско Перење Или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате.Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страницата поради Компјутерот, но не грижете се, само малку. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам! Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис На Производот" пред да нарачате. Маици Со долги Ракави За Жени Маици За Ноќта На Вештерките За Жени Тениска Кошула Виолетови Блузи За Жени Џебни Кошули За Жени Графички Кошули Со Висок Врат Есенска Маица Женски Кошули Со Копчиња Карирани Врвови Со Полн Ракав За Жени Фитилни Кошули Кошули За Вежбање Женски Термални Врвови Празнични Кошули За Жени Црна Кошула Широки Кошули Grи Кошула Графичка Кошула Одговара На Т Кошули Црни Жени Врвови Женски Кошули Тексас Кошули За Жени Мали Црни Кошули Компресија Кошули Сива. Кошули Со Долги Ракави За Жени Виолетова Кошула Со Долги Ракави Маици Со Долги Ракави Маици За Бременост За Жени Графичка Маичка За Жени Кошула Со Долги Ракави Кошула Со Качулка Со Долги Ракави Кошула Со Копче За Копчиња За Жени Есенски Блузи Облечена Лежерна Темно Сина Карирана Кошула Кафени Врвови За Жени Тенок Фит Кошула Фитнес Маици За Жени Маица За Денот На Вљубените Црни Врвови За Жени Бела Кошула Женски Култури Со Долги Ракави Беж Кошула Со Долги Ракави Женска Женска Кошула Со Копчиња Американска Кошула Плус Блузи За Жени Плус Големина Бела Кошула Со Пруги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката