.

.

16 стапки Црн Поводник За Кучиња што Се Повлекува Со Диспензерот и ПРЕДВОДЕНА Светлина За Мало Средно Големо Куче Или Мачка До 220 фунти, Рачка Против Лизгање, Без Зап?

16 стапки Црн Поводник За Кучиња што Се Повлекува Со Диспензерот и ПРЕДВОДЕНА Светлина За Мало Средно Големо Куче Или Мачка До 220 фунти, Рачка

Оценка на стоката:

DEN 478.24
Достапност
Производот е достапен

●Црн Поводник За Кучиња Со Држач За Торба За Измет И Фенерче} Пакетот вклучува црн поводник за куче што може да се повлече со држач за вреќа за отпад (може да се расклопи по желба) И ПРЕДВОДЕНО ноќно осветлување. Практично мултифункционална кутија + USB тип-c полнење фенерче. €Избрани АБС Школка Материјал Поводник Повлекува + Кул Црна, АБС школка, пп материјал, безбедно, отпорни на притисок, отпорни на капка. Алуминиумска легура школка фенерче. Супер-густ најлонски материјал јаже што се повлекува, силно и издржливо. ●Мултифункционален Поводник За Кучиња со специјален Дизајн Со Светло, Апсолутно долг поводник за кучиња Што може Да се повлече 16 стапки со диспензерот за мали и средни кучиња до 220 фунти. Лесно Прилагодување на повлекување,заплеткување слободен 360 степен лента движење. ●Лесен За Употреба Поводник За Сопирање Со Една Рака Што Може Да се Повлече, Со Една Рачна Сопирачка И Брава, Сопирачка За Итни Случаи Со Едно копче, Рачка Против Лизгање, Рефлектирачка Силна Најлонска Лента. Сопирање со еден клик и брзање отпорно на експлозија, повеќе не мора да се грижите дали кучето ќе трча наоколу и ќе влече. ●LED Светлата Го Осветлуваат Ноќното Одење За Безбедно€Пренослива, одвојлива led фенерче на ПОЛНЕЊЕ. Силна светлина, слаба осветленост, блиц, сос прилагодување со четири брзини, погодно за различни сцени. 10 метри подалеку од светлиот опсег. Може да се користи 1-2 часа во услови на силна светлина. Избран Материјал : АБС школка, безбедна, отпорна на притисок, отпорна на капки. Супер-густ најлонски материјал јаже што се повлекува, силно и издржливо. Упатство за Употреба : поводник што Се Повлекува за мали и средни кучиња или мачки. Секое повлекување во рок од 16 стапки, погодно за домашни миленици до 220 фунти. Уникатен Дизајн : Сопирачка И Брава Со Една Рака, Сопирачка За Итни Случаи Со едно копче, Рачка Против Лизгање, Рефлектирачка Силна Најлонска Лента. Удобна Рачка : зафатот е високо дизајниран да одговара на човечката дланка, удобна и еластична, Antiономска Рачка Против Лизгање, погодна за долги прошетки. Непречено Проширување : 16 стапки лента поводник Со лесно Прилагодување на повлекување, заплеткување слободен 360 степен лента движење. Сопирање со еден клик и брзање отпорно на експлозија, повеќе не мора да се грижите дали кучето ќе трча наоколу и ќе влече.

Декларирани спецификации

500 mAh :

Комплементите на стоката