.

.

ZKSJ 530gph тивка потопна пумпа со контролер на синусни бранови , инвертер DC 24V, 2000L/H, погоден за аквариум, солена вода/слатководни води, корален гребен, езерце за риби, дод

ZKSJ 530gph тивка потопна пумпа со контролер на синусни бранови , инвертер DC 24V, 2000L/H, погоден за аквариум, солена вода/слатководни води,

Оценка на стоката:

DEN 1007.84
Достапност
Производот е достапен

Јадрото на керамичкото вратило и ракавот на вратилото од јаглеродни влакна обезбедуваат долг работен век на пумпата за вода; Со три режими : Режим На стабилна стапка на проток(20 Нивоа), режим на правење Бранови(20 Нивоа), Режим На Напојување,максималниот проток НА DC40 Q е 2000 L/H, излезната моќност може да се прилагоди за да одговара на различна големина на садот за риби. Циркулација на слатководни и морски,Промовирајте ја циркулацијата на водата и дојдете со 2 млазници(16мм и 20мм) од 2м висина на подигнување за да ги задоволите вашите различни потреби. Тивок дизајн и лесен за чистење, потопната пумпа ЗА вода ZKSJ не произведува бучава,телото на производот може да се демонтира за чистење, совршено ја исполнува својата функција. Широк Спектар На Апликации : ова е пумпа со високи перформанси,енергетски ефикасна и е добро дизајнирана за употреба во езерца, водопади, фонтани,хидропонски системи и системи за наводнување и така натаму. Аквариумска пумпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката